page loader

سایت

کلید های مهم مؤفقیت در کسب و کار اینترنتی

شهریور ۱۷, ۱۳۹۷
| |

در عصر جدید کسب و کار های اینترنتی رونق بسیار خوبی داشته و اگر شما هم از علاقه مندان تجارت الکترونیک و کسب و کار های مختلف موجود در آن باشید با رعایت چند نکته ی مهم که در ادامه آمده، به راحتی تونایی دارید در این حوزه مؤفق شده و کسب درآمد کنید

بهینه سازی و استفاده از خدمات سئو

اینترنت به طور مداوم در حال رشد بوده و ضریب این تغییرات با گذشت زمان افزایش پیدا می کند. اگر کسب و کار شما با این تغییرات پیش نرود، شما از عرصه رقابت خارج می شوید. یکی از مهمترین عوامل در هنگام شروع کسب و کار های حوزه تجارت الکترونیک در سال های اخیر، بهینه سازی وب سایت شما برای بازدیدکنندگان تلفن همراه است. استفاده از اینترنت همراه در حال افزایش است و مشتریان بیش تر در حال مرور اینترنت و خرید از گوشی های هوشمند به دلیل راحتی ارائه شده توسط این دستگاه ها هستند. استفاده از اینترنت تلفن همراه در سال های اخیر بیش از استفاده از اینترنت کامپیوترهای رومیزی است و آمار استفاده از اینترنت تلفن همراه همچنان افزایش می یابد. این نه تنها یک راه عالی برای خدمت به مجموعه ای از مشتریان است، بلکه یک استراتژی کسب و کار اینترنتی عالی و عامل موفقیت برای رقابت است.

از رقبا جلو بزنین

هرکدام از حوزه های کسب و کار اینترنتی رقایت قابل توجه خود را داشته و بدون توجه به جنسی که در حال فروش آن هستیم، رقبا همیشه سعی میکنند نقاط قوت شما را بدست آورده و نقاط ضعف را در سیستم خود رفع کنند. برای همین ضروریه که همیشه از رقبا یک قدم جلوتر باشید، در رابطه با مسائل روز و امکانات رقبا تحقیق کنید که قدرت کافی در جذب مشتری جدید و تبدیل این مشتری ها به خریدار را داشته باشید.


کسب رضایت مشتری

احتمالا تا بحال شنیده باشید که حق همیشه با مشتری است، این یک اصطلاح بوده که در کسب و کار های مختلف استفاده می شود و باید همیشه در استراتژی کسب و کار اینترنتی مورد توجه قرار بگیرد. با تمرکز روی رضایت مشتری، کسب و کار شما توانایی این را دارد که چندین مزیت رو بدست بیاره، به ویژه زمانی که سطح خدمات مشتریان شما از انتظارات مشتریان دیگه بیش تر می باشد.

کیفیت کیفیت کیفیت!

کیفیت ممکنه جذاب باشد و مثل یک ایده خوب برای تمرکز روی ارائه خدمات و محصولات مناسب به مشتریان مورد استفاده قرار گیرد. کیفیت مناسب در انواع محصولات می تواند به مشتریان بالقوه انواع مختلفی از محصولات با کیفیت و خدمات با کیفیت را برای انتخاب پیشنهاد دهد و سود بیش تری داشته باشد. از این گذشته این مورد، رضایت بیش تری را در مشتری ایجاد و امکان خرید دوباره را در مشتری تقویت می کند که همین مورد توانایی دارد که یک عامل موفقیت در استراتژی کسب و کار اینترنتی باشد.

در: دانشنامه برچسب ها: بهینه سازی, تجارت الکترونیک, سئو, کسب و کار اینترنتی, مؤفقیت
مقالات مرتبط

امکانی که بیش تر کاربران اینستاگرام منتظرش بودند

شهریور ۲۴, ۱۳۹۷ | مهدی بهرامی

خبری خوب برای کاربران اینستاگرام! تگ کردن افراد در ویدئو ها در راه است. مدت زیادی است که...

ادامه مطلب ...

افزونه جدید اینستاگرام

شهریور ۲۱, ۱۳۹۷ | مهدی بهرامی

اگر کمی اهل شبکه های مجازی و برنامه محبوب اینستاگرام باشید بی شک از ایموجی یا شکلک ها...

ادامه مطلب ...

راه اندازی فروشگاه آنلاین اینستاگرام در قالب اپلیکیشن جدید

شهریور ۱۶, ۱۳۹۷ | مهدی بهرامی

اینستاگرام بخاطر محبوبیت و گسترشی که بین مردم داشته محیط مناسبی برای تبلیغات و فروش کالا به حساب...

ادامه مطلب ...