page loader

سایت

امکانی که بیش تر کاربران اینستاگرام منتظرش بودند

شهریور ۲۴, ۱۳۹۷
| |

خبری خوب برای کاربران اینستاگرام! تگ کردن افراد در ویدئو ها در راه است. مدت زیادی است که کاربران این برنامه محبوب خواستار قابلیت تگ کردن اسم افراد در ویدئو ها همانند عکس ها بودند و نبود این امکان را در میان قابلیت های مختلف حس می کردند. در آپدیت جدیدی که اینستاگرام در حال آزمایش آن می باشد، امکان تگ کردم افراد در ویدئو فراهم شده است اما این کار تفاوتی با تگ کردن در عکس دارد. برخلاف عکس که تگ ها روی آن قرار می گیرند، در کنار فیلم دکمه‌ای اضافه می‌شود که با انتخاب آن می ‌توانید نام‌ کاربری کسانی که در فیلم حضور دارند ی شما قصد تگ کردن آن ها را دارید، مشاهده کنید.

در حال حاضر به دلیل این‌ که تعداد کمی از کاربران در حال تست این امکان جدید هستند کسانی که در فیلم‌ها تگ می‌شوند خود متوجه نمی‌شوند. اما اگر این امکان از مرحله آزمایشی بگذرد برای همه‌ی کاربران فعال می‌شود. کاربران محدودی در این آزمایش اینستاگرام شرکت دارند.

با وجود اینکه امکان به اشتراک گذاشتن ویدئو از سال ۲۰۱۳ وجود داشته و همینطور قابلیت تگ کردن افراد در عکس برای کاربران در دسترس بوده است، نبود بخشی برای تگ کردن افراد در ویدئو، کمی عجیب به ‌نظر می‌رسد. مخصوصا از این جهت که می‌توان این ‌کار را در استوری که تنها چند سال است به اینستاگرام اضافه شده انجام داد. این قابلیت اینستاگرام با گذشتن از مرحله آزمایش به سرعت در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته و جای خالی خود در میان امکانات دیگر را پر خواهد کرد.

در: دانشنامه برچسب ها: instagram, امکانات تازه, اینستاگرام, اینستاگردون, بروز رسانی اینستاگرام, تگ, تگ کردن افراد, قابلیت های جدید, ویدئو اینستاگرام
مقالات مرتبط

افزونه جدید اینستاگرام

شهریور ۲۱, ۱۳۹۷ | مهدی بهرامی

اگر کمی اهل شبکه های مجازی و برنامه محبوب اینستاگرام باشید بی شک از ایموجی یا شکلک ها...

ادامه مطلب ...

کلید های مهم مؤفقیت در کسب و کار اینترنتی

شهریور ۱۷, ۱۳۹۷ | مهدی بهرامی

در عصر جدید کسب و کار های اینترنتی رونق بسیار خوبی داشته و اگر شما هم از علاقه...

ادامه مطلب ...

راه اندازی فروشگاه آنلاین اینستاگرام در قالب اپلیکیشن جدید

شهریور ۱۶, ۱۳۹۷ | مهدی بهرامی

اینستاگرام بخاطر محبوبیت و گسترشی که بین مردم داشته محیط مناسبی برای تبلیغات و فروش کالا به حساب...

ادامه مطلب ...